İş Ara :  Tüm Türkiye İlan Ara
Genel Kullanım Koşulları
Yayınlayan: TibbiMumessil.Com   ( 05.09.2007 )
Genel Kullanım Koşulları

Bu koşullar  TibbiMumessil.Com un bireysel ,kurumsal kullanıcı yada üyelerinin genel ve yasal sorumluluklarını belirlemektedir.

Tüm site kullanıcıları bu koşulları okuyup kabul ederek siteyi kullanabilirler.Eğer bu koşullarla ilgili kabul etmedikleri maddeler varsa TibbiMumessil.Com u herhangi bir amaçla kullanmamaları önerilir.Kullanımı halinde yasal sorumluluklar kullananca kabul edilmiş sayılır.

TibbiMumessil.Com  bu koşulları istediği zaman değiştirme hakkına sahip olup ,bu değişiklikleri sitede yayınlayarak kullanıcılara bildirmiş olur.Bunun dışında herhangi bir şekilde yazılı veya elektronik ortamı kullanarak (e-mail gibi) bildirim yapmak zorunluluğunda değildir.

İçerik Kopyalaması İle İlgili Koşullar

TibbiMumessil.Com  da kullanılan içerikler herhangi bir ticari amaç veya kazanç sağlamak amacı dışında bir kereye mahsus , bilgi verilerek ve kaynak belirtilerek sadece kişisel kullanım için kopyalanabilir.Bunun dışında TibbiMumessil.Com  da yer alan tüm yazı ve içeriklerin, grafik, logo ve resimlerin tüm hakkı saklı olup ticari amaçla, izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanımı yasaktır.

TibbiMumessil.Com in içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir Internet sitesinde yayınlamak veya TibbiMumessil.Com in haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı ADESA Özel Sağlık Eğitim Hiz. San Ve Tiç Ltd.Şti  ye aittir.

Kullanım İle İlgili Koşullar

Bu site herkese açıktır. Yalnızca aşağıdaki hallerde, TibbiMumessil.Com sitenin kullanımını engelleyebilir:

1.       Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgi ve uygun olmayan fotoğraf içeren özgeçmişin (CV) siteye kaydedilmesi halinde,

2.       özgeçmiş (CV) dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı firma bilgilerinin ve üyelik satış formasyonlarının ilave edilmesi halinde,

3.       Diğer bir şahıs tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi halinde,

Internet Sitesi Güvenlik Kuralları

Belirtilen güvenlik kurallarına uyulmaması halinde yada kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi veya kişiler hakkında TibbiMumessil.Com 'un her türlü kanuni hakkı saklıdır.

1.       Kullanıcıların diğer özgeçmiş bilgilerine girme çabaları ve sitenin genel güvenliğini tehdit edecek çalışmalar,

2.       Sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek faaliyetler,

3.       Virüs vasıtası ile sitenin çalışmasına engel olma,

4.       Sitenin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve sitenin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari veya kişisel elektronik postanın yollanması

TibbiMumessil.Com un Sorumlulukları ;

TibbiMumessil.Com, site üzerinde yer alan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı TibbiMumessil.Com a aittir.

özgeçmişini sitede bulunduran kullanıcı; özgeçmişinde bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur.

TibbiMumessil.Com bir işveren değildir; sitede yer alan özgeçmişler TibbiMumessil.Com  un sorumluluğu altında yer almamaktadır.Firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen özgeçmiş sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

TibbiMumessil.Com, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse TibbiMumessil.Com  bu konuda bir sorumluluk yüklenmez.

Bu sitede bulunan Internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir. TibbiMumessil.Com özgeçmişinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

TibbiMumessil.Com u kullanarak, bize gösterdiğiniz ilgi ve güvene şimdiden çok teşekkür ederiz.

 

 
Arkadaşınıza Göndermek İçin Tıklayınız.
 

   Aktif Forum
->Daiichi sankyo bilgi
->Bionerica hakkinda
->Elemeli mülakatta nasıl...
->Satış ekibi için dış...
->Recordati ilaç hakkında...
->Son maaş durumları
->Intendis
->Koçak onkoloji grubu...
->Rompharm
->İlko ilaç
Foruma gitmek için tıklayınız »
© 1999 - 2021 TibbiMumessil.Com - Her hakkı saklıdır. Tibbi Mümessil :: CV Oluştur :: İlaç Firmaları :: Medikal Firmalar :: Forum :: Kullanım Koşulları :: Kariyer Notları :: İletişim :: Ana Sayfa
Hakkımızda Forum Firmalar Bireysel Üye Kurumsal Üye Ana Sayfa Ana Sayfa Ana Sayfa Tıbbi Mümessil Com :: Sağlık Sektörü, İnsan Kaynakları :: Şifrenizi Tekrar Oluşturmak İçin Tıklayınız Yeni Üye Olmak İçin Tıklayınız Ara